SOFŐRT KERESÜNK FURGONRA

XXII. kerületi logisztikai cég keres bővülő flottájához 3,5 tonnás dobozos és ponyvás furgonra megbízható sofőröket.

Elsősorban a kerületből vagy a környékről várjuk a jelentkezőket.

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkanapokon saját telephelyről indulás
  • Munkakezdés: 6:00 –6.15. Munkaidő hossza 8-12 óra
  • Havi átlag 15 nap munka ( beosztástól függően hétvégén is )
  • Lapra szerelt bútorok házhoz szállítása 2 fővel (sofőr + rakodó)
  • Átvétel szállítólevéllen és PDA-val
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum B kategóriás jogosítvány
  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • Felelősségteljes hozzáállás a munkához
  • Jó fizikai és állóképesség
  • Első körben HASONLÓ munkakörben szerzett tapasztalt kollégát keresünk

Egyéb információ:

  • Kezdés: AZONNAL

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés (kb. nettó 300ezer forint + egyéb juttatás )
  • Új gépkocsikból álló flotta
  • Családias, fiatal környezet
  • Rugalmas és segítőkész hozzáállás a vezetőség részéről

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest 1225 Harbor Park Logistic Center

Fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével várjuk.