MKM Üveg Design Stúdió Kft.
Cégünk az MKM Üveg Design Stúdió Kft. 2010-ben alakult Budapesten és mára a magyar üvegipar meghatározó szereplőjévé vált. Bővülő csapatunkba keressük rátermett, új kollégánkat.

Sofőr - áruszállító

Főbb feladatok, munkák:

    Cégünk keres belföldre és Budapest - Ausztria útvonalra, nemzetközi árufuvarozásban is jártas, "B" jogosítvánnyal rendelkező munkatársat.
    Leendő kollégánk feladata lesz a vezetésen túl:
    - az üvegtermékek ellenőrzése és összekészítése a raktár segítségével
    - gépjárműre való célirányos kézi felrakodás, illetve célállomáson való lepakolása
    - az áru tételes átadása - átvétele

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - erős fizikum
    - megbízhatóság
    - problémamegoldó képesség
    - tanulási, fejlődési hajlandóság (üvegipari ismeretek elsajátítása)
    - jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Az állás betöltésénél német vagy angol nyelv középfokú ismerete előnyt jelent!

Amit kínálunk:

    - hosszútávú munkalehetőség
    - stabil, folyamatosan fejlődő vállalati háttér
    - munkaruha, védőfelszerelés biztosítása
    - rugalmas időbeosztás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye, Ausztria

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, a "jelentkezem" gombra kattintva várjuk önéletrajzodat. Gyere, csatlakozz te is bővülő csapatunkhoz!