Hard Drink Company Kft (Hard Drink Company Kft.)
Munkatársat keresünk

Sofőr, áruszállító

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Italnagykereskedésünkbe keresünk ,dinamikus csapatunkba Pest és vonzáskörzetébe, áruszállító kollégát, tapasztalat előny, de rutinnal nem rendelkező, ambiciózus jelentkezőket is szívesen fogadunk és betanítjuk! Elektronikus megkeresésen felül, a következő telefonszámokon érdeklődhet/ jelentkezhet : 06 30 613-8561 és 06 30 613-8445
    A megjelölt munkabér későbbiekben, teljesítmény függvényében pozitívan változhat!
    Munkaidő reggel 8-tól hétfőtől- péntekig az aznapra jutó kiszállítandó fuvarok elvégeztéig.
    Telephelyünk a 19.kerületben található, a céges autó munka végeztével, felelősség vállalással hazavihető .

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Megbízhatóság
    Önálló munkavégzés
    Teherbírás
    Megfelelő kommunikációs készség
    Kis teher autó vezetéséhez rutin / hozzáértés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Havi nettó fizetési keret:

220 000 HUF

Egyéb juttatások:

céges autó

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!