''GRÉTA-KER'' Kft. (GRÉTA-KER KFT.)
Cégünk 2004-ben alakult családi vállalkozás, mely a mai napig megőrzi és magában hordozza a családias légkört. Fő profilunk közé a háztartási vegyi áru és illatszer nagykereskedelem tartozik, melynek keretében kiszolgálásra kerülnek nagykereskedelmi partnereink. Szolgáltatási keretünk bővülésével kiszállítást is vállalunk országszerte a kiskereskedelmi hálózatok széles körébe.
Munkatársat keresünk

Sofőr - Áruszállító

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    - összekészített áru kiszállítása a kiskereskedelmi partnerekhez
    - áru lepakolása az autóról
    - áru átadása
    - pénz átvétele, majd napvégén elszámolása
    - áruszállítás (akár napi 10-12 órában)

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - B kategóriás jogosítvány
    - középfokú szakképesítés
    - hasonló területen szerzett tapasztalat
    - pontos, precíz munkavégzés
    - terhelhetőség (akár napi 10-12 óra munka)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - jó kommunikáció
    - jó megjelenés
    - problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

    - versenyképes fizetés
    - hosszútávú, folyamatos munkalehetőség
    - megbízható havi bérezés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2230 Gyömrő, Péteri út

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!