Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

GLAMOUR-NAGYKÖVET

feladatkörök

A GLAMOUR-NAGYKÖVET – AZ 5 HÓNAPON KERESZTÜL TARTÓ ÁLOMMUNKA ALATT – SOCIAL MEDIA FELÜLETEKEN KÉPVISELI A GLAMOUR MAGAZIN ÉS A PROJEKTBEN RÉSZT VEVŐ PARTNEREK ÉRTÉKEIT, KÖZVETÍTI AZ AKTUÁLIS TRENDEKET ÉS IZGALMAS, VÁLTOZATOS POSZTOKAT KÉSZÍT, HOGY MINÉL TÖBB LÁNYHOZ ELJUSSON A GLAMÚROS ÜZENET!

pályázati feltételek

  • RENDELKEZEL B KATEGÓRIÁS JOGOSÍTVÁNNYAL
  • AKTÍV VAGY A KÖZÖSSÉGI MÉDIA CSATORNÁIN (INSTAGRAM, FACEBOOK, YOUTUBE, SNAPCHAT)
  • MUNKÁBA TUDSZ ÁLLNI LEGKÉSŐBB 2017. ÁPRILIS 3-ÁTÓL
  • LE TUDOD ADNI IDŐBEN ÉS HIÁNYTALANUL A PÁLYÁZATI MUNKÁKAT
  • KREATÍVAN ÉS ÖNÁLLÓAN TUDSZ ELŐÁLLÍTANI FOTÓS ÉS VIDEÓS TARTALMAKAT
  • IGÉNYES VAGY A KÜLSŐDRE
  • ELŐNY, HA MEGLÉVŐ KÖVETŐTÁBORRAL RENDELKEZEL A KÖZÖSSÉGI MÉDIÁBAN

amit mi adunk

  • EGY MENŐ MOBILTELEFONT
  • ELSŐKÉNT VEZETHETSZ EGY VADONATÚJ AUTÓT
  • BELÉPŐT A LEGJOBB EDZŐTERMEKBE
  • BEJUTHATSZ EXKLUZÍV RENDEZVÉNYEKRE
  • STYLISTUNK SEGÍTSÉGÉVEL FELFRISSÍTJÜK AZ ÖLTÖZÉKED (RUHÁK, CIPŐK, NAPSZEMÜVEGEK)
  • EGY JÓ KÁVÉ, FINOM EBÉD MELLETT CSEVEGHETSZ A BARÁTNŐIDDEL, VAGY TÁNCOLHATTOK A LEGMENŐBB SZÓRAKOZÓHELYEKEN. AJÁNDÉK PEZSGŐVEL BIZTOSÍTJUK A JÓ HANGULATOT!
  • SZÉP BŐRRE, SMINKRE, FRIZURÁRA VÁGYSZ? BIZTOSÍTJUK NEKED, HOGY MINDIG TÖKÉLETES LEGYEN A MEGJELENÉSED

a pályázat menete

  • PÁLYÁZATI MUNKÁK BEKÜLDÉSE
  • MÁRCIUS 1-JÉIG
  • SZEMÉLYES ÁLLÁSINTERJÚK
  • MÁRCIUS 6-ÁN
  • FELKÉSZÍTÉS IDEJE
  • MÁRCIUS 23-ÁTÓL ÁPRILIS 3-ÁIG

JELENTKEZÉSSEL KAPCSOLATOS INFORMÁCIÓKAT A LENTI „JELENTKEZEM” GOMBRA KATTINTVA TALÁLSZ!
TÖLTSD KI A JELENTKEZÉSI ŰRLAPOT. A PÁLYAMUNKÁDHOZ TARTOZÓ LINKEKET IS ITT TUDOD BEKÜLDENI.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
3 db szavazat
Állás, munka még: RAS Magyarország Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Social media munkatárs - GLAMOUR-nagykövet
  • Rövid pozíció név: Marketing munkatárs
  • Hirdető cég: RAS Magyarország Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: A GLAMOUR-NAGYKÖVET – AZ 5 HÓNAPON KERESZTÜL TARTÓ ÁLOMMUNKA ALATT – SOCIAL MEDIA FELÜLETEKEN KÉPVISELI A GLAMOUR MAGAZIN ÉS A PROJEKTBEN RÉSZT VEVŐ PARTNEREK ÉRTÉKEIT, KÖZVETÍTI AZ AKTUÁLIS TRENDEKET ÉS IZGALMAS, VÁLTOZATOS POSZTOKAT KÉSZÍT, HOGY MINÉL TÖBB LÁNYHOZ ELJUSSON A GLAMÚROS ÜZENET!
  • Elvárások: RENDELKEZEL B KATEGÓRIÁS JOGOSÍTVÁNNYAL AKTÍV VAGY A KÖZÖSSÉGI MÉDIA CSATORNÁIN (INSTAGRAM, FACEBOOK, YOUTUBE, SNAPCHAT) MUNKÁBA TUDSZ ÁLLNI LEGKÉSŐBB 2017. ÁPRILIS 3-ÁTÓL LE TUDOD ADNI IDŐBEN ÉS HIÁNYTALANUL A PÁLYÁZATI MUNKÁKAT KREATÍVAN ÉS ÖNÁLLÓAN TUDSZ ELŐÁLLÍTANI FOTÓS ÉS VIDEÓS TARTALMAKAT IGÉNYES VAGY A KÜLSŐDRE ELŐNY, HA MEGLÉVŐ KÖVETŐTÁBORRAL RENDELKEZEL A KÖZÖSSÉGI MÉDIÁBAN
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Részmunkaidő 6 óra, Részmunkaidő 4 óra
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.02.17
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 3