A Flex magyarországi telephelyein - Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten és Gyálon - közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

A zalaegerszegi gyáregységünk csapatába keresünk motivált, agilis munkatársat az alábbi munkakörbe:

SMT technikus

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • SMT gyártás támogatása;
  • SMT beültetőgépek finomhangolása;
  • SPI, AOI programok finomhangolása;
  • Odd-form gépek működésének támogatása, karbantartása;
  • Folyamatdokumentáció készítése, karbantartása;
  • Folyamatparaméterek figyelése, szükség esetén beavatkozás a gyártási folyamatba.

  • van minimum középfokú végzettséged;
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezel;
  • van felhasználói szintű számítástechnikai ismereted;
  • precízen végzed a munkád;
  • megbízható személyiségnek tartod magad;
  • jellemző rád a proaktivitás.

Előnyként értékeljük:

  • középfokú angol nyelvtudásod.

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz;
  • professzionális, modern munkakörnyezet;
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Zalaegerszeg

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Egyéb információ:

  • Intenzíven együttműködő
  • Ügyfélközpontú
  • Képes a felelősségi körébe tartozó feladatok fegyelmezett megvalósítására
  • Elkötelezett a folyamatos fejlődés iránt
  • Töretlen versenyszellemű