Minimum nettó 273.000 Ft-os fizetésre vágysz? Szívesen dolgoznál egy Ipar 4.0-ás mintagyárban? Munkába állnál akár már a jövőhéten? Akkor Téged keresünk az alábbi munkakörbe:

SMT operátor

Amire számíthatsz, ha ezt a lehetőséget választod:

  • Nettó minimum 273.000 Ft- os fizetés plusz Cafetéria már az első ledolgozott hónaptól
  • Teljesítményarányos bónusz
  • Üzemi étkezde
  • Modern, színvonalas munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Újítási ötletek befogadása
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • 4 műszakos (2/2) munkarend
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Rendelkezel 8 általános iskolai végzettséggel
  • SMT gyártásban szerzett tapasztalattal
  • Rendelkezel elektronikai alkatrész ismerettel
  • MS Office-t felhasználói szinten ismered
  • Terhelhető vagy
  • Jól tűröd a monotonitást

Feladataid lesznek:

  • félkész és kész termékek előállítása a technológiai utasítások betartásával és a műszakcéloknak megfelelően
  • rábízott berendezések előírásszerű kezelése és működésének felügyelete, valamint a szükséges beavatkozások elvégzése, egyszerűbb hibák elhárítása
  • a termelés folyamatosságának biztosítása, annak veszélybe kerülése esetén a közvetlen felettes azonnali tájékoztatása
  • szerszámcserék és gépbeállítások elvégzésében való részvétel
  • rábízott gépek, berendezések ápolása, rend és tisztaság folyamatosa fenntartása a munkaterületen (5S)
  • minőségügyi előírások alapján felelős a félkész vagy készáru minőségéért az általa végzett művelet vonatkozásában

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a "Jelentkezem" gombra kattintva!