A HARMAN különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikai ipar és más vállalatok számára világszerte, beleértve a connected car rendszereket, audio és vizuális termékeket, vállalati automatizálási megoldásokat és egyéb infokommunikációs megoldásokat (Internet of Things).

A vállalat vezető világmárkái többek között az AKG®, Harman Kardon®, Infinity ®, JBL®, Lexicon®, Mark Levinson® és Revel® - termékeinket zenerajongók, valamint zenészek csodálják és használják világszerte, ahol csak fellépnek.

Az utakon több mint 50 millió személygépjármű rendelkezik a HARMAN audio és infotainment rendszereivel.

A szoftver megoldásaink több milliárd mobil eszközön és rendszeren futnak, amelyek minden platformon biztonságosan összekapcsolhatók – a munkahelytől az otthonokig és az autóktól a mobiltelefonokig.

A HARMAN munkatársainak száma Amerikában, Európában és Ázsiában összességében több, mint 30.000 fő.

A vállalat a Samsung Electronics teljes tulajdonú leányvállalata.

Pécsi gyárunkba keresünk munkatársunkat a következő munkakörbe:

SMT Karbantartó

FELADATOK:

  • Felügyeli az SMT sor műszaki állapotát.
  • Részt vesz az új beültetőgépek, gépsorok installációjában.
  • Biztosítja az SMT berendezések és eszközök zavartalan működését, ellenőrzi azok állapotát.
  • Elvégzi a termeléssel kapcsolatos berendezések szükséges karbantartását, dokumentálja az elvégzett munkát.
  • Nyomon követi az alkatrészveszteséget.
  • Szükség esetén leállítja a termelést a műszakvezető engedélyével és elvégzi a megfelelő beállításokat, javító intézkedéseket (betartva és figyelembe véve az érvényben lévő balesetvédelmi, kezelési és egyéb munkautasításokat).
  • Gép meghibásodás esetén a lehető legrövidebb időn belül elvégzi a javítást, komolyabb probléma esetén értesíti a szakmai felettesét az eszkalációs folyamat betartásával.
  • Az elvégzett javításokat, beavatkozásokat a műszakjelentésben rögzíti.
  • Kezeli az SMT raktárkészletet.
  • Nyomon követi az adagolók állapotát és karbantartja azokat.
  • Kiküszöböli és megoldja a folyamattal kapcsolatos problémákat.
  • Részt vesz a minőségjavítási programokban.
  • Folyamatosan felügyeli a gépkezelők (SMT operátorok) munkáját, valamint oktatja őket.
  • Programozza a pasztázó-, illetve a pasztamagasságmérő gépeket
  • Folyamatosan nyomon követi az SMT sor gyártási minőségét, szükség esetén beavatkozik a folyamatba.

ELVÁRÁSOK:

  • Szakmunkás végzettség
  • 4 műszak vállalása
  • Alap statisztikai módszerek alkalmazása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Elektronikai, mechanikai, automatizálási ismeretek

Előnyt jelent:

  • SMT területen szerzett tapasztalat (pasztázás, beültetés, forrasztás)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival;
  • Versenyképes juttatási csomag, átlagban havi 40% műszakpótlék
  • Karrier és fejlődési lehetőségek;
  • Folyamatos szakmai tréningek;
  • Dolgozói kedvezmény HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®)

Jelentkezését bérigénnyel ellátott szakmai angol és magyar nyelvű önéletrajzának megküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.