Miért mi?
  • Japán vezető elektronikai vállalata,
  • a legkorszerűbb berendezésekkel dolgozhatsz,
  • új projektekben vehetsz részt,
  • biztos jövedelemre tehetsz szert
  • és egy jó közösség tagja lehetsz!

Csatlakozz te is hozzánk, mint

SMT GÉPKEZELŐ!

TE vagy a mi emberünk ha,

  • minimum alapfokú végzettséggel rendelkezel,
  • tudod vállalni a 4 műszakos munkarendet,
  • képes vagy önállóan dolgozni,
  • munkádat a lendületesség és precizitás jellemzi,
  • kitartó vagy és szeretnél szakmailag fejlődni.

Még inkább befutó lehetsz ha,

  • van hasonló területen tapasztalatod,
  • középfokú végzettséged van
  • vagy alap angol nyelvtudással rendelkezel.

Feladataid közé fognak tartozni:

  • a gyártási tervek megfelelő minőségben és időben történő végrehajtása,
  • a gépek folyamatos ellátása megfelelő alapanyaggal,
  • a soron következő termékek előkészítése, alkatrészek befűzése az alkatrészadagolókba,
  • a gépek működésének folyamatos ellenőrzése,
  • a rád bízott jelentések pontos és időbeni elkészítése.

Amit mi nyújtunk Neked:

  • piacképes jövedelem, amit kiegészíthetsz,
  • a kiemelkedő cafetéria és juttatási csomagunkkal.
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk,
  • mind emellett, hogy egy fiatalos csapat része lehetsz,
  • ahol támogatást kapsz a folyamatos szakmai fejlődéshez.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2750 Nagykőrös, Téglagyári út 9.

Ha fontos számodra a szakmai fejlődés, ha érdekes feladatokra vágysz és jó hangulatú, nemzetközi környezetben szeretnél dolgozni jelentkezz az alábbiak valamelyikén:

Telefonon: 30/4577113 illetve 30/2028406 vagy a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával