A REED Magyarország Kft, a legnagyobb munkaerő-kölcsönzéssel és toborzással foglalkozó családi, multinacionális vállalkozás.

Segítjük a munkavállalókat és munkáltatókat a kitűzött céljaik elérésében, biztosítjuk számukra a hatékony és szakszerű toborzást az ország teljes területén.

Reed Global - Europe is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

Német tulajdonú, Érdi telephelyű ügyfelünk részére keresünk munkavállalókat azonnali kezdéssel

SMT gépkezelő

pozícióba

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Automata beültető gépek felügyelete
  • Megfelelő anyagok beadása, nyomonkövetés
  • Alapanyagok utántöltése, tekercsek cseréje
  • Számítógépes felület kezelése, hibajelzések alapján megfelelő intézkedés
  • Időnkénti karbantartás, géptisztítás elvégzése

Mi jellemzi az ideális csapattagot?

  • Jó műszaki érzék
  • Jó kézügyesség, precizitás, türelem
  • Előnyt jelent hasonló területen szerzett tapasztalat, de akár betanítás is lehetséges

Mit tudunk nyújtani?

  • Tiszta és csendes, családias környezet, főként állómunka
  • Kétműszakos munkarend heti váltásban (6:00-14:30, 14:30-23:00)
  • Bejárás támogatása
  • Béren kívüli juttatás
  • Előrelépési lehetőség, növekvő mozgóbér

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Érd

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.