Nekünk fontos az Ön munkája!
Dolgozzon nálunk és mi kitartó munkájáért cserébe megjutalmazzuk egy
43” 4K LED TELEVÍZIÓVAL!
SMD Operátor és PBA Szalagdolgzó pozícióba munkatársakat keresünk.
Könnyű fizikai munka, 12 órás munkarendben
Havi 14-16 nap!
Nők és férfiak jelentkezését is várjuk.

SMD Operátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Az adott gépek műveleti utasítás szerinti folyamatos, biztonságos üzemeltetése,
  • A beültető gépek kisebb hibáinak elhárítása.
  • FIFO elv ismerete és használata,
  • Technológiai szabályok betartása, különös tekintettel az ESD védelemre,
  • Az adott gépek termelési adatainak dokumentálása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Alap szintű angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret
  • Folyamatos, 12 órás műszakrend vállalása
  • Jó állóképesség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem+bónuszok,
  • Napi egyszeri ingyenes meleg étkezés
  • Ingyenes céges járatok
  • Határozatlan idejű teljes munkaidős munkaszerződés
  • Tiszta munkakörnyezet.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Munkavégzés helye:

5126 Jászfényszaru

Kérjük küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gomb megnyomásával, amennyiben megfelel az elvárásoknak kollégáink hamarosan felveszik Önnel a kapcsolatot. Telefonszám: 0670/902-4283

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.