Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A németországi székhelyű SICK cégcsoport több mint 50 leányvállalatával és 8000 dolgozójával világszinten piacvezető szerepet tölt be az intelligens szenzorgyártás területén. A SICK magyarországi termelő leányvállalata a SICK Kft. 100%-os német tulajdonban van. A Győrtől 18 kilométerre található kunszigeti telephelyünkön több mint 20 éve állítunk elő szenzorokat, mára évi 80 millió EUR értékben, 500 főt foglalkoztatva. Dinamikusan bővülő csapatunkba új munkatársat keresünk az alábbi pozícióra:

SMD gépkezelő

Feladatai:

  • SMD berendezések folyamatos üzemeltetése és karbantartása
  • A gyártás zavartalan működésének biztosítása
  • Gyártásközi ellenőrzések végrehajtása

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Orvosi alkalmasság
  • Három műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • SICK Kft.-vel kötött határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bruttó alapbér: 1100 Ft/óra
  • Próbaidő letelte után azonnali béremelés
  • Belépés napjától mozgóbér: az alapbér max. +15%-a a ledolgozott órákra
  • Délutános műszakpótlék 30%
  • Éjszakás műszakpótlék 50%
  • SZÉP kártya vendéglátás alszámla: 12 500 Ft/hó
  • 13. havi fizetés sikeres üzleti év esetén
  • Műszakos munkarendhez igazodó ingyenes munkahelyi buszjárat Győr, Börcs, Abda, Öttevény, Bősárkány, Rábcakapi, Tárnokréti, Lébény, Mosonszentmiklós, Mecsér, Gyulamajor, Győrladamér, Győrzámoly, Dunaszeg és Dunaszentpál településekről
  • Távolsági bérlet térítése 100%-ban
  • Személygépkocsival történő bejárás támogatása
  • Törzsgárda jutalom
  • Kulturált, tiszta munkakörnyezet
  • Vállalati rendezvények, ünnepségek: családi nap, Mikulás ünnepség gyerekeknek, karácsonyi vacsora

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Munkavégzés helye:

9184 Kunsziget, Fő út 49.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

SICK Fejlesztő, Termelő és Kereskedelmi Kft. • 9184 Kunsziget, Fő út 49.
Tel.: +36 96 582 781 • Tel.: +36 70 525 0457 • Kapcsolattartó: Gerstmár Gréta

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: SMD gépkezelő
  • Hirdető cég: Sick Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Kunsziget
  • Feladatok: SMD berendezések folyamatos üzemeltetése és karbantartása A gyártás zavartalan működésének biztosítása Gyártásközi ellenőrzések végrehajtása
  • Elvárások: Középfokú végzettség Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret Orvosi alkalmasság Három műszakos munkarend vállalása
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-05-23
  • Lejárati dátum: 2018-05-30
Állás, munka még: Sick Kft.>