ALPHA-VET Kft.

Slepptúrás sofőr

Csatlakozz az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. csapatához!
Ha kihívásokra vágysz,
Ha szeretnél egy stabil munkáltatónál dolgozni,
Ha fontos számodra a családias légkör, akkor várjuk a jelentkezésedet!
Az Alpha-Vet nem csak egy munkahely, hanem egy életérzés, tele innovációval, fejlődéssel, kihívásokkal és mindezek mellett stabil és biztonságos háttérrel!
Pest és Fejér megyei lakóhellyel keresünk kollégát országos területi képviseletre.

Főbb feladatok, munkák:

  • szeretsz úton lenni (partnerkör rendszeres látogatása)
  • partnereiddel szívesen tartod a kapcsolatot, és mindig van nálad készleten, amire szükségük van (termék értékesítés a nálad lévő készletedből)
  • árukészletedet igényesen kezeled (áru felpakolása, és vásárlók kiszolgálása, sérülésmentes kiszállítás, készlet figyelemmel kísérése, termékszavatossági idő figyelemmel kísérése)
  • nyitott szemmel jársz, és utad során az új partnereket is keresed.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány,
  • kereskedelmi szemlélet,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • nyitottság, ügyfélorientált, türelmes, udvarias, segítőkész hozzáállás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Értékesítési, területi képviselői tapasztalat,
  • Slepptúrás értékesítési tapasztalat,
  • Kiszállítási gyakorlat,
  • Pénzkezelési gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • biztonságos, hosszú távú munkahely és vállalati háttér,
  • 100%-ban bejelentett, hivatalos foglalkoztatás,
  • biztos, korrekt fizetés,
  • folyamatos innováció, fejlődés és stabil vállalati háttér.
További juttatásaink kollégáinknak:
1. Számos dolgozói kedvezmény
2. Sportos céges programok, ha nincs járvány, jelenleg felelősségteljes munkavállalói COVID védelem, járványvédelmi intézkedések
3. Folyamatos innováció, modernizálás
4. Dolgozói tájékoztatás, online közösség
5. Alapítványi segítség
6. Egészségmegőrzés, szűrővizsgálatok
7. Céges családi nap
8. Nyaralási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

céges üdülés, üdültetés

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye, Pest megye

Jelentkezésül várjuk a fizetési igények megjelölésével ellátott fényképes önéletrajzát.