Liza Snack Kft
Munkatársat keresünk

Slepptúrás értékesítő

pozícióba.
A Liza Snack Kft. 100% magyar tulajdonban lévő, élelmiszer gyártással foglalkozó cég, mely több mint 35 éves múltra tekint vissza.

Főbb feladatok, munkák:

  • A Liza Snack termékcsalád slepptúrás értékesítése élelmiszerüzletekben, zöldség-gyümölcs üzletekben, büfékben, kávézókban, sörözőkben, pékségekben (kisteherautóról történő közvetlen értékesítés).
  • Kijelölt üzletláncok boltjainak túraterv szerinti látogatása, a termékek bolti szintű gondozása, rendelések felvétele és helyben kiszolgálása, a termékek láthatóságának és elérhetőségének biztosítása, kapcsolattartás.
  • Új üzletek felkutatása és bevonása a termékek forgalmazásába.
  • A termékek ideális bolti kihelyezésének megvalósítása.
  • Piaci információk gyűjtése, konkurencia figyelése.
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok pontos elvégzése (számlázás, jelentések, összesítések, raktárkezelés).

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Önálló, precíz munkavégzés.
  • Jó kommunikáció és szervező készség.
  • B kategóriás jogosítvány, gépjármű vezetői gyakorlat.
  • 1-3 éves értékesítési gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Kisteherautó vezetési gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Fix havi jövedelem + forgalom arányos jutalék.
  • Alkalmazotti jogviszony.
  • Debreceni munkavégzés.
  • Biztos háttérrel rendelkező, családias munkahely.
  • Hosszútávú munkalehetőség egy magyar tulajdonú vállalatnál.
  • A munkavégzéshez szükséges színvonalas, modern eszközök biztosítása (céges gépjármű, mobiltelefon, mobil nyomtató).

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Hajdú-Bihar megye

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldje el fényképes önéletrajzát nettó bérigény megjelöléssel.