ALFÖLD-TABAK KFT.

Magyarország meghatározó dohányipari kellékeket és kiegészítő termékeket forgalmazó cége, slepptúrás képviselőt keres termékeinek értékesítésére országos szinten.

Cégünk olyan piacvezető márkák értékesítésével foglalkozik mint az OCB prémium cigaretta papírok, VIVO elektromos cigaretták és folyadékok, valamint BIC öngyújtók.

Vállalatunk további erősítése céljából keresünk kollégát az alábbi pozícióra.

Slepptúrás értékesítő

Főbb feladatok, munkák:

    • adott földrajzi területhez tartozó üzleti partnerek rendszeres látogatása az előkészített túraterv szerint,
    • vállalatunk portfóliójában megtalálható termékek értékesítése,
    • termékeink láthatóságának, disztribúciójának és elérhetőségének biztosítása,
    • promóciók megvalósítása,
    • optimális készletszint biztosítása az üzletekben,
    • új partnerek felkutatásában való aktív részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • üzletszintű értékesítési tapasztalattal rendelkezik,
    • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
    • kereskedői szemlélet, üzleti gondolkodásmód, megbízhatóság,
    • jó szervező képesség, terhelhetőség,
    • célorientált, dinamikus személyiség, határozott fellépés,
    • MS Office és Windows alap szintű ismerete,
    • B kategóriás jogosítvány.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Direkt értékesítésben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

    • teljesítményarányos, versenyképes jövedelem,
    • nagyfokú önállóság,
    • dinamikusan fejlődő cég tagja lehet,
    • kihívásokkal teli, változatos munka.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar - Anyanyelvi szint

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Fényképes önéletrajz