A Sziráky Cargo Kft. a Friesland Campina Hungária partnereként Pöttyös, Milli és további FCHU által gyártott sikeres tejtermékek Budapesti értékesítésére keres munkatársat.

Slepp túrás Területi Képviselő Buda és Pest megye nyugati része

Főbb feladatok, munkák:

  • Boltlista alapján üzletek felkeresése.
  • Az értékesítési terület kialakítása.
  • A termékek bemutatása, értékesítése.
  • A már meglévő ügyfelek slepp túrában történő kiszolgálása.
  • Az áru és készpénz kezelése, helyszínen történő számlázás erre a célra kialakított rendszerrel.
  • POP anyagok kihelyezése, boltfejlesztés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • FONTOS! Az autó rakterében tejtermékek maradnak a munkaidő végén, azért -a tavaszi, nyári időszakban- szükséges a gépjármű 220V-os árammal történő ellátása a lakhelyen, a munkavégzést követően.(ennek költségeit cégünk megtéríti) Tehát a családi házas adottság, vagy 220V csatlakozással rendelkező őrzött parkoló, stb. megoldás alapfeltétel.
  • Középfokú végzettség.
  • Területi értékesítésben szerzett tapasztalat.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Az betöltendő értékesítési terület Buda és Pest megye Dunától nyugatra eső része, ezért optimális a területhez, vagy az Ócsai úti depóhoz illeszkedő lakhely.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, teljesítmény arányos bejelentett jövedelem.
  • A munkavégzéshez szükséges gépjármű és eszközök biztosítása.
  • A termékek gyártója által biztosított szakmai képzés.
  • Stabil hátterű munkáltató.
  • Biztos és hosszú távú álláslehetőség.
  • Kötetlen munkaidő.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

300.000 Ft

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Fényképes, bérigény megjelölésével ellátott önéltrajzzal várjuk jelentkezését.