A németországi központú Allianz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója. Több mint 70 országban 148 000 munkatársa áll közel 83 millió ügyfele rendelkezésére.

Az Allianz Hungária Zrt. most először mérette meg magát az AON Hewitt felmérésén, ahol megkapta a Legjobb Munkahely 2015 címet a legalább 1000 fő alkalmazottat foglalkoztató vállalatok között. Emellett piacvezető biztosítóként már több alkalommal nyerte el a Superbrands és a Business Superbrands díjakat, 2014-ben pedig az Év Fogyasztóbarát Biztosítója címet is.

SLA menedzser

Főbb feladatok:

  • kiszervezett IT tevékenységek és szolgáltatások feletti napi ellenőrzés biztosítása
  • szolgáltatási szint kiesés vagy eltérés esetén eszkalálás, beavatkozás, megoldási folyamatban való részvétel, támogatás és dokumentálás
  • szolgáltatás elvárási (KPI) rendszer kialakításában és módosításában való részvétel
  • szolgáltatási szintek külső/belső partnerekkel történő egyeztetése, korrigálása, visszacsatolása, anyavállalattal történő kapcsolattartás a csoport szintű szolgáltatások esetén
  • kiemelt informatikai projektek és fejlesztések támogatása
  • eseti és rendszeres üzleti alkalmazásokkal és infrastruktúra szolgáltatással kapcsolatos szolgáltatási (SLA) riportok és szolgáltatási (SLA) szint mutatók ellenőrzése, számítása, kommunikálása

Elvárásaink

  • felsőfokú gazdasági/informatikai (OKJ/főiskola) végzettség
  • 1-2 éves adatfeldolgozás és SLA riporting tapasztalat
  • analitikus gondolkodásmód
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • aktív középfokú angolnyelv-tudás szóban és írásban (napi szintű használat)

Előnyt jelent:

  • multinacionális környezetben szerzett korábbi tapasztalat
  • külföldi projekten/munkahelyen szerzett tapasztalat
  • SLA manager vagy minőségbiztosító pozícióban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    Munkatársainknak versenyképes jövedelmet, nemzetközileg élenjáró ismereteket, a folyamatos fejlődés lehetőségét és egy piacvezető nagyvállalat stabilitását nyújtjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Termékfejlesztés
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest