SITEBUILDER

Szeretnénk, hogy érezd, számíthatsz ránk. Hiszünk benned, és adunk a véleményedre. Fontos nekünk a munkád. Itt igazán önmagad lehetsz, a kihívásokat pedig sikerrel veheted. Mert Groupamásként jó kezekben vagy! Több mint 30 éve a biztosítási piac meghatározó szereplője vagyunk, a multinacionális környezet mellett ugyanakkor megőriztük a családias hangulatot. Bár a világ folyamatosan változik körülöttünk, de a nehezebb pillanatokban is számíthatsz arra, hogy nálunk lesz egy Groupamás barátod, aki online segíti a beilleszkedésed és részt vehetsz otthonról egészségprogramunkban is.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Aktívan részt veszel a biztosító online felületeinek újratervezésében,
  • UI tervekből precíz sitebuild-eket valósítasz meg,
  • szorosan együttműködsz az online team tagjaival,
  • kampány és landing oldalakat hozol létre.

  • biztos, naprakész tudással rendelkezel a HTML5, CSS3 szabványok területén,
  • vannak JavaScript alapismereteid,
  • front-end build eszközökkel dolgozol (Webpack, Grunt, Gulp),
  • optimalizációs ismereteid is vannak és alkalmazod is őket (PageSpeed Insights),
  • van tapasztalatod legalább egy CMS-el (architektúra, funkciók ismerete),
  • verziókövetők használata nem okoz gondot (GIT),
  • felhasználó központú a gondolkodásod,
  • rendelkezel SEO alapokkal és különböző böngésző motorok működésének, sajátosságainak ismeretével.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • ismersz JavaScript keretrendszereket (Angular),
  • UI tervezési tapasztalatod is van,
  • dolgoztál Figma-val, ismered az Adobe alkalmazásokat,
  • tisztában vagy az akadálymentesítési irányelvekkel (WCAG),
  • ismered az XML, YAML leíró nyelveket.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • a legtöbb munkakörben már a belépés első napjától kezdve biztosítani tudjuk az online betanulást és az otthoni munkavégzés lehetőségét,
  • fiatalos csapatban dolgozhatsz,
  • nálunk büszke lehetsz arra, amit létrehozol,
  • egy biztos háttérrel rendelkező nagyvállalati környezetet biztosítunk számodra.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Marketing, Média, PR
  • Webdesigner

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.