Multinacionális, csarnoképítéssel foglalkozó partnercégünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

SITE/PROJECT MANAGER

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség (építésztechnikusi), vagy felsőfokú mérnöki végzettség
  • Német és/vagy angol kommunikációképes nyelvismeret
  • Legalább 4 - 5 év szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Önálló munkavégzés
  • Utazási hajlandóság országosan
  • Tanulásra, fejlődésre való motiváltság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Microsoft office felhasználói szintű ismerete

Munkavégzés helye:

  • Budapest és környéke

Feladatok

  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, megrendelőkkel
  • Projektek naprakész műszaki dokumentálása, ütemezési tervek készítése, építési napló vezetése
  • Az építési kivitelezési munkák helyszíni irányítása
  • A munkafolyamatok ütemezése, kontrollálása
  • Kivitelezői árajánlatok készítése
  • Előkészítői feladatok: vázlattervek készítés, építészeti koncepciók kidolgozása
  • Vállalkozói szerződések előkészítése
  • Kivitelezési munkák teljes körű dokumentálása

Amit megbízónk kínál:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Előrelépési lehetőség
  • Céges autó (magáncélú használatra is)
  • Versenyképes jövedelem

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje.