Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A PHOTEL cégcsoport szekszárdi irodájának teljeskörü kampány menedzsmentjére, valamint megfelelő üzemelésének biztosítására keresünk helyi vezető munkatársat

Site Manager

pozícióban, az alábbi feladatok és felelősségek elvégzésére:

  • A contact center operatív vezetése a csoportvezetők közvetlen irányításával
  • Az általa vezetett kampányok technikai és humán erőforrásainak tervezése és biztosítása
  • A kampányhoz tartozó operátori munka közvetlen megszervezése és felügyelete, a teamleaderek bevonásával, valamint a felmerülő problémák kezelése
  • A kampányokon folyó munka minőségi ellenőrzése, teljesítménymutatók (KPI) mérése, a célok nyomon követése
  • A munkatársak részére szakmai képzések, tréningek szervezése és megtartása
  • Szabályozási környezet változásainak folyamatos követése, változások kezdeményezése és azok ügyfélszolgálati folyamatokba történő beépítése
  • Heti, havi és negyedéves riportok készítése és küldése a társterületek és a menedzsment felé
  • A dolgozói motivációs rendszer fejlesztése

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (kommunikáció, gazdasági szerzett, vagy folyamatban lévő diploma)
  • Legalább 2 év vezetői tapasztalat ügyfélszolgalati környezetben
  • Értékesítési vagy tréneri tapasztalat kereskedelmi vagy ügyfélszolgálati területen
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • Ügyfélszolgálati folyamatok, szabályozások és szabályozó rendszer ismerete
  • Ügyfélorientált, változtatásokra nyitott hozzáállás
  • Teljesítmény orientált szemléletmód, magas fokú terhelhetőség
  • Kiváló konfliktuskezelési, kommunikációs és tárgyalási készség
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete, különösen Excel és PowerPoint

Amit kínálunk:

  • Innovatív, szakmai környezet
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés lehetősége
  • Versenyképes bér és bónusz
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Multinacionális munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Projektmenedzsment
  • Telekommunikáció
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Szekszárd

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Site Manager
  • Rövid pozíció név: Site manager
  • Hirdető cég: Photel Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Tolna megye
  • Város: Szekszárd
  • Feladatok: A contact center operatív vezetése a csoportvezetők közvetlen irányításával Az általa vezetett kampányok technikai és humán erőforrásainak tervezése és biztosítása A kampányhoz tartozó operátori munka közvetlen megszervezése és felügyelete, a teamleaderek bevonásával, valamint a felmerülő problémák kezelése A kampányokon folyó munka minőségi ellenőrzése, teljesítménymutatók (KPI) mérése, a célok nyomon követése A munkatársak részére szakmai képzések, tréningek szervezése és megtartása Szabályozási környezet változásainak folyamatos követése, változások kezdeményezése és azok ügyfélszolgálati folyamatokba történő beépítése Heti, havi és negyedéves riportok készítése és küldése a társterületek és a menedzsment felé A dolgozói motivációs rendszer fejlesztése
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség (kommunikáció, gazdasági szerzett, vagy folyamatban lévő diploma) Legalább 2 év vezetői tapasztalat ügyfélszolgalati környezetben Értékesítési vagy tréneri tapasztalat kereskedelmi vagy ügyfélszolgálati területen Aktív, középfokú angol nyelvtudás Ügyfélszolgálati folyamatok, szabályozások és szabályozó rendszer ismerete Ügyfélorientált, változtatásokra nyitott hozzáállás Teljesítmény orientált szemléletmód, magas fokú terhelhetőség Kiváló konfliktuskezelési, kommunikációs és tárgyalási készség MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete, különösen Excel és PowerPoint
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-18
Állás, munka még: Photel Zrt.>