A Siemens Mobility Kft. a Siemens tulajdonában lévő, függetlenül működő vállalat. A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő Siemens Mobility folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás, intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások, valamint a szoftverfejlesztés területén. A digitalizáció révén a Siemens Mobility világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását, a fenntartható értékteremtést a teljes termékéletciklusra, valamint növeli az utasélményt, és garantált rendelkezésre állást biztosít.

SIL test framework developer

Milyen feladatok várnak rád?

  • Vezető nélküli villamos prototípusának fejlesztéséhez SIL tesztkörnyezet tervezése és fejlesztése Linux környezetben,
  • A tesztkörnyezet specifikációjának kidolgozásában való aktív részvétel,
  • Kollégák mentorálása és koordinálása,
  • Hibakeresés és javítás,
  • Hiba- és verziókövető rendszer kezelése, adminisztrálása,
  • Munkavégzés agilis környezetben (Scrum),
  • User Story-k finomítása és becslése,

Mi különböztet meg másoktól?

  • Felsőfokú végzettség,
  • 3+ év releváns szakmai tapasztalat szoftverfejlesztési területen, C++11/14 és Python nyelven,
  • Szoftver keretrendszer vagy tesztkörnyezet fejlesztésében szerzett tapasztalat,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • Verziókezelő és CI/CD rendszer ismerete,
  • Új technológiák iránti nyitottság, tanulási vágy,
  • Utazási hajlandóság Németországba (havi 3-5 nap).

Mi az amit még érdemes tudnod?

  •  Linux operációs rendszer átfogó ismerete,
  • Jártasság SIL tesztkörnyezet fejlesztésében,
  • Szimulációs szoftverekben  és modellezésben szerett tapasztalat,
  • Git, Jenkins, Jira,
  • Shell script ismeret,
  • Prototípus-fejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • Német nyelvtudás előnyt jelent.

Miért csatlakozz a Siemenshez?

  • Versenyképes juttatási csomagot nyújtunk,
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet biztosítunk,
  • Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást,
  • Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást,
  • Figyelembe vesszük és értékeljük a különböző gondolkodásmódokat.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben úgy gondolod, hogy ezt a pozíciót neked találták ki, küldd el az önéletrajzod.