Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Csepeli szerszámgyártással és műanyag fröccsöntéssel foglalkozó partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióra:

Sík és/vagy palástköszörűs

(DEKRA789)

Elvárások:

  • Fémipari forgácsoló végzettség
  • Egyedi alkatrészek gyártásában szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
  • Önálló, pontos munkavégzés

Az új kolléga feladatai lesznek:

  • Egyedi fém alkatrészek köszörülése
  • Gépek rendszeres karbantartása (olaj és hűtőfolyadék)
  • Műszaki rajz olvasás
  • Szükség esetén a köszörűkövek centrírozása, cseréje

Amit megbízónk kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil háttér
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XXI. kerület

Bővebb felvilágosítást az alábbi telefonszámon kérhet:
+36 30 9 724 724, +36 1 427 00 00

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát bérigénye megjelölésével.

JELENTKEZÉSE TÁRGYÁBAN KÉRJÜK, MINDEN ESETBEN TÜNTESSE FEL A POZÍCIÓ REFERENCIASZÁMÁT!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: DEKRA Arbeit Magyarország Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Sík és/vagy palástköszörűs
  • Rövid pozíció név: Köszörűs
  • Hirdető cég: DEKRA Arbeit Magyarország Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Egyedi fém alkatrészek köszörülése Gépek rendszeres karbantartása (olaj és hűtőfolyadék) Műszaki rajz olvasás Szükség esetén a köszörűkövek centrírozása, cseréje
  • Elvárások: Fémipari forgácsoló végzettség Egyedi alkatrészek gyártásában szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat Önálló, pontos munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.04.26