Shop vezető

Barkácsboltunk vezetőjét keresi a Tüzépker kft.

Ez az állásajánlat neked szól, ha mindig is szerettél barkácsolni, szerelmese vagy a gépeknek és szerszámoknak. Örömmel tölt el, ha a Te figyelmed és tudásod összehangolásával a dolgok hibátlanul működnek és pontosan abba az irányba mennek, amerre szeretnéd.

Ha kimondottan a csapatmunkában érzed magad kiteljesedve, és a közös cél érdekében hegyeket tudsz megmozgatni.

Ha ezek az érzések ismerősek neked, akkor könnyen elképzelhető, hogy te leszel Tüzép Shopunk új elsőtisztje

Ez vár rád Debrecenben, a Tüzépkernél, ha tetszik a kihívás, és minket is meg tudsz nyerni:

  • Te is a nagy családunk tagja leszel, ahol a gondjaidra megoldást találunk.
  • Olyan élményekkel fogsz gazdagodni a csapatépítőkön, amelyekre széles mosollyal az arcodon fogsz visszagondolni.
  • Egy olyan csapat fogad, ahol hosszútávon számítunk a munkádra.
  • Nagyfokú pontosságot, és felelősséget igénylő munkát végzel.
  • Csapatban dolgozunk. Igyekszünk segíteni egymásnak: ha elakadtál, mindig van olyan személy, aki segíteni tud. Mindig van egy telefonszám, amit bátran hívhatsz. Ma már nem létezik olyan ember, aki mindent ismer és fejből tud.
  • Egy többszázmilliós forgalmú üzletrész irányítása lesz a feladatod, ami felelősséggel és büszkeséggel is jár.

Ezek a feladatok várnak rád, ha te leszel csapatunk új tagja:

Te fogod üzemeltetni a Tüzép Shopot. Ez azt jelenti, hogy a teljes folyamatot te felügyeled:

  • árukínálat optimalizálása
  • kielégítő de nem túlzó ratkárkészlet fenntartása
  • termékek megrendelése
  • értékesítés
  • tanácsadás
  • egyeztetés az ügyfelekkel
  • termékek bevételezése
  • számlázás
  • nyomonkövetés
  • beosztottaid munkájának ellenőrzése és irányítása
  • készletek összehangolása a webáruházas csoporttal.

Csak akkor jelentkezz, ha tele vagy tettvággyal, és a problémákban nem akadályt, hanem kihívást látsz.

Kíváncsian várjuk a jelentkezésedet, ha

  •  a munkádat önállóan és precízen képes vagy elvégezni, ugyanakkor nem okoz gondot, hogy vezetőid iránymutatását pontosan betartsd.
  • A felelősséget nem teherként, hanem kihívásként éled meg.
  • Egy olyan munkahelyet keresel, ahol csapattag lehetsz és a közösen végzett munkában örömedet leled.
  • Szeretnél egy igazi profi építőanyag kereskedésben dolgozni és büszke lenni minden újabb elégedett ügyfél esetén.
  • Tudod, hogy munkád kiemelt fontosággal bír, (hiszen ügyfeleink rendeléseinél te leszel az elsőszámú kapocs!)
  • Szereted a folyamatos, változatos munkavégzést.
  • Szeretnél olyan pillanatokat az életedben, amikor egy csendesebb időszakban rátekintve a rendelésekre, egy kellemes és nyugodt érzés fog el, mert tudod, hogy minden rendben van, és ez neked és a csapat többi tagjának köszönhető.

Kérlek ne jelentkezz,

  • ha matekból gyenge vagy;
  • ha feledékeny vagy;
  • ha állandóan a telefonod után kell kapkodnod, hogy ellenőrizd minden rendben van-e a Facebookon;
  • ha gyakran félbehagysz tennivalókat, hátha más befejezi majd helyetted;
  • ha összeomlasz a stressz alatt, ha egyszerre több feladatod van;
  • Ha a problémákat akadálynak látod, és nem feladatnak!
  • ha el tudsz képzelni olyan munkahelyet, ahol van olyan, hogy nincs teendő.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs
  • Üzlet-, Boltvezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

4030 Debrecen, Diószegi út 3-5.

Tüzép Shop vezetőjeként, Debrecenben, a Diószegi út 3-5. szám alatt található telephelyünkön fogsz dolgozni.

Pár éves, építőipari esetleg raktárosi tapasztalattal rendelkező új munkatársat keresünk, de ha pályakezdő vagy és szeretnél egy stabil kezdést adni az önéletrajzodnak, akkor nyugodtan jelentkezz hozzánk.