''Vanília'' Cukrász Kft. (VANÍLIA KFT.)

Shop eladó

Hirdetés szövege:

    Belvárosban található édesség shopunkba, fagylaltozónkba várjuk új kollégánkat, eladó munkakörbe.

    Ha szeretnél egy biztos hátterű nagy múltú céghez tartozni és szereted a különleges csokoládékat és édességeket,

    Feladatok:

    • a vásárlók udvarias, szakszerű kiszolgálása
    • a bolt zavartalan működésének biztosítása (nyitási előkészület, zárás után üzlet feltöltés, takarítás, raktár rend biztosítás, pénztár pontos, precíz kezelése)
    • minőség és szavatosság ellenőrzése
    • kávéitalok készítése
    • fagylalt kimérése

    Elvárások:

    • Segítőkész, lelkes személyiség
    • Önálló munkavégzésre képes csapatjátékos

    Amit kínálunk:

    • Igényes üzlet
    • Versenyképes fizetés
    • Normális légkör
    • Egy nagy múltú cég nyújtotta biztos háttér
    • Hosszú távú munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1052 Budapest, Párizsi utca 3.

Havi nettó fizetési keret:

190 000 HUF

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek, lakhatási támogatást biztosító ajánlat