Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
SZILA PETROL KFT

Shop eladó

Hirdetés szövege:

    OMV SPAR Express töltőállomásra keresünk shop eladó, pénztáros munkatársnőket. A munkavégzés két műszakban történik. Vidékről (Borsod, Szabolcs megye...) a munka miatt Budapestre költözőnek a munkabéren felül lakhatási támogatást adunk. Jelentkezni telefonon is lehet: 0620 212 7112.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1101, BUDAPEST ÜLLŐI út 110-112.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Shop eladó
  • Rövid pozíció név: Shop eladó
  • Hirdető cég: SZILA PETROL KFT
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: X. kerület
  • Feladatok: OMV SPAR Express töltőállomásra keresünk shop eladó, pénztáros munkatársnőket. A munkavégzés két műszakban történik. Vidékről (Borsod, Szabolcs megye...) a munka miatt Budapestre költözőnek a munkabéren felül lakhatási támogatást adunk. Jelentkezni telefonon is lehet: 0620 212 7112.
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-04-16
  • Lejárati dátum: 2018-05-14