Hungarocar 2000 Zrt. (HUNGAROCAR-2000 ZRT.)
  • Cégünk neve Hungarocar 2000 Kereskedelmi és Szolgáltatató Zrt., de a vásárlók és a szakma által is közismert nevünk Suzuki Ház. 1991-től, mint márkakereskedők foglalkozunk Suzuki gépkocsikkal. Magyarországon elsőként kezdtük az értékesítést, és e téren tapasztalatainkat több, mint 29 éve öregbítjük. A Suzuki Házban új,és használt gépjármű értékesítés mellett a létező összes gépkocsival kapcsolatos szolgáltatást megtalálja. A legkorszerűbb berendezésekkel rendelkezünk szerviz, lakatos-és fényező üzemünkben.
  • Shop eladó, marketinges

    Főbb feladatok, munkák:

      Feladatok: shop alkatrészek értékesítése  az ügyfeleknek, számlázás, az éves leltárban való részvétel, a cég marketinges feladatának ellátása, adatrögzítés, weboldal kezelése, kapcsolattartás a weboldalkészítő céggel és a Magyar Suzuki Zrt. marketing osztályával, facebook oldal karbantartása, kezelése.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Hasonló területen szerzett gyakorlat előnyt jelent.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Weboldal kezelés ismerete, B kategóriás jogosítvány

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Marketing, Média, PR
    • Marketing
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1149 Budapest, Egressy út 17-21.

  • Kérjük csatolja be magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.