NORMBENZ MAGYARORSZÁG KFT.
Munkatársat keresünk

Shop eladó és töltőállomás kezelő Kecskemét

pozícióba.
A magyarországi LUKOIL töltőállomás hálózat üzemeltetője.
Jelenleg 77 töltőállomáson szakképzett és ügyfélbarát csapatával várja vevőit, minőségi üzemanyagok teljes palettájával, gazdag shop kínálattal és finom kávéval.

Főbb feladatok, munkák:

Fő feladatok: üzemanyag és shop termék eladás, pénztár kezelés, árufeltöltés, tiszta és kellemes környezet megteremtése, ügyfélbarát kiszolgálás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Kereskedelmi eladó vagy töltőállomás kezelő szakképzettség.
Amennyiben nincs meg, belső szervezésű tanfolyamainkon könnyen és díjmentesen a képesítés megszerezhető.
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Rendezett kulturált megjelenés és viselkedés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tűzvédelmi vizsga
  • Kereskedelmi gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Bejelentett stabil munkahely, fiatalos, jó hangulat
  • A betöltött pozíciónak megfelelő javadalmazás, pótlékok
  • Bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Azonnali munkába állási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét

Kérjük küldje el fényképes önéletrajzát!