Normbenz Magyarország Kft.

A magyarországi LUKOIL töltőállomás hálózat üzemeltetője.
Jelenleg 77 töltőállomáson szakképzett és ügyfélbarát munkavállalóival várja a vevőit, minőségi üzemanyagok teljes palettájával, gazdag shop kínálattal és finom kávéval.

Munkatársat keresünk

Shop eladó és töltőállomás kezelő-Csém-

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Fő feladatok:shop termék és üzemanyag eladás, pénztár kezelés, árufeltöltés, tiszta és kellemes környezet megteremtése, ügyfélbarát kiszolgálás.
    A részletekről érdeklődjön a töltőállomás vezetőnél: 06/30-299-4988

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Kereskedelmi vagy töltőállomás kezelői végzettség, amennyiben nincs meg, belső szervezésű tanfolyamainkon könnyen és díjmentsen megszerezhető.

    • Erkölcsi bizonyítvány
    • Rendezett, kulturált megjelenés és viselkedés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Tűzvédelmi vizsga
    • Kereskedelmi gyakorlat

Amit kínálunk:

    • Bejelentett munkahely, jó hangulat, fiatalos csapat
    • A betöltött poziciónak megfelelő javadalmazás, pótlékok
    • Negyedéves bonusz
    • Bejárási költség támogatás
    • Azonnali munkába állási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2949 Csém

Fényképes Önéletrajz.