SHOEBOX Kft.

Shop assistant

Hirdetés szövege:

    Szenvedélyed a divat? Imádod a trendi cipőket? Szívesen segítesz másoknak kitalálni, hogy mit viseljenek? Most ezeket hasznosítva dolgozhatsz a világ legnagyobb divat márkáival szuper csapatunk legújabb tagjaként az Office Shoes-nál

    Shop assistant (eladó)

    pozícióban.

    Várunk Téged, ha az alábbi feladatokat szívesen végeznéd:

    • Vevők udvarias kiszolgálása
    • Napi nyitási és zárási folyamatok elvégzése
    • Pénztár és számítógép kezelése
    • Az üzlettér és a cipőraktár folyamatos rendben tartása
    • Áruátvétel, árufeldolgozás és raktári feladatok pontos ellátása
    • Az üzlettér kialakítása és az áru kihelyezése az egységes irányelvek alapján

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Vevő centrikus szemlélet
    • Jó kapcsolatteremtő, segítő készség
    • Pontos, precíz munkavégzés
    • Rugalmas, lendületes és proaktív hozzáállás
    • Középfokú iskolai végzettség

Amit kínálunk:

    • Igyekszünk a lakhelyedhez legközelebbi boltunkban foglalkoztatni
    • Pörgős, dinamikus csapat vagyunk
    • Versenyképes fizetést kínálunk
    • Szakmai fejlődési és előre lépési lehetőségeid lesznek
    • Folyamatos szakmai tréningeken vehetsz részt
    • Stabil vállalat vagyunk, melyel hosszú távon tervezhetsz

    Ha szeretnél a csapatunk tagja lenni várjuk jelentkezésedet!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest