Best of Food Market Kft.
Csatlakozz hozzánk

Shop assistant / eladó

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

  • Aktív értékesítés és a vevőkkel való kommunikáció
  • Tanácsadás vásárlóink számára a megfelelő termékek kiválasztásában
  • Az üzletben lévő pultok, polcok folyamatos ellenőrzése, áruval való feltöltése
  • Pénztárosi és pénztárhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Az áru átvétele, kiadása a boltban
  • Feltüntetett árak határidőre történő aktualizálása, a szavatossági idők figyelése
  • Reklámanyagok szakszerű kezelése, kihelyezése, tárolása
  • Előírásoknak megfelelő és esztétikus munkakörnyezet fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • lelkes, pozitív, fejlődni vágyó személyiség vagy
  • megbízhatóan, önállóan, lendületesen végzed a rád bízott feladatokat
  • középfokú angol nyelvtudással rendelkezel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Előny, de nem feltétel, ha a kereskedelem területén tapasztalatot szereztél.

Amit kínálunk:

  • Munkalehetőség egy színvonalas cégnél, amely kiváló minőségű termékeket forgalmaz
  • Érdekes munkaköri feladatok exkluzív környezetben
  • Versenyképes fizetés
  • Kedvezmények termékeinkre
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1052 Budapest

Felkeltettük az érdeklődésedet? Örömmel várjuk önéletrajzodat, melyet a "Jelentkezem" gombra kattintva tudsz elküldeni.