Velünk életeket menthetsz. Tisztábbá és biztonságosabbá tesszük a közlekedést.

Biztos hátteret és hosszú távú, stabil munkahelyet nyújtunk számodra egy fejlődő nemzetközi vállalatnál. Sikerünk kulcsa csapatunkban rejlik.

Csatlakozz hozzánk,
és építsük együtt közös jövőnket Tatabányán!

Shipping Coordinator (m/f/d)

(9 hónapos határozott idejű szerződés)

munkatársat keresünk határozott idejű szerződéssel, azonnali kezdéssel, 10 fős szállítmányozási csoportunkba minimum 3-4 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal.

Főbb feladatok:

  • A heti kiszállítási terv elkészítése és a terv szerinti kiszállítások ütemezett koordinálása
  • Árubejelentés a szállítmányozóknak és az áruátadás egyezetése a raktárral
  • Sürgős kiszállítások egyeztetése a vevői kapcsolattartókkal és a raktárral, azok lebonylítása a szállítmányozóval
  • A ki- és beszállításokkal kapcsolatos információk regisztrálása
  • A procurement által megadott információk alapján az import beszállítások egyeztetése a beszállítókkal illetve a szállítások megszervezése
  • A beszerző vagy logisztikai tervező igénye alapján az anyagbeszállításra sürgős fuvart szervez és ennek folyamatát végigköveti
  • Nyilvántartja a sürgős beérkezéseket és erről informálja az anyagbeérkeztető raktárosokat
  • A szükséges dokumentumok előkészítése, szükség esetén a hiányosságok pótlása
  • Fuvaroztatással kapcsolatos reklamációk kezelése, ügyintézése
  • A szállítmányozói számlák teljesítés és ár szempontjából történő ellenőrzése.

A pályázat feltételei:

  • Logisztikai tanulmányok (közép- vagy felsőfokú)
  • Minimum 3 éves logisztikai-, szállítmányozási- vagy fuvarszervezői tapasztalat
  • Import-export folyamatok ismerete
  • Angol nyelvtudás: szóban legalább alapfokú, írásban középszintű
  • SAP ismerete
  • Nyitottság a gyár területén való munkavégzésre (nem szigorúan az íróasztal mellett végzendő feladatok pl: kiszállításban dolgozók ellenőrzése, velük való személyes kommunikáció)
  • Rendszerszemlélet
  • Kiváló kommunikációs-, szervező- és priorizálási készség
  • Rugalmasság

Csatlakozz hozzánk!

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.