A HARMAN különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikai ipar és más vállalatok számára világszerte, beleértve a connected car rendszereket, audio és vizuális termékeket, vállalati automatizálási megoldásokat és egyéb infokommunikációs megoldásokat (Internet of Things).

A vállalat vezető világmárkái többek között az AKG®, Harman Kardon®, Infinity ®, JBL®, Lexicon®, Mark Levinson® és Revel® - termékeinket zenerajongók, valamint zenészek csodálják és használják világszerte, ahol csak fellépnek.

Az utakon több mint 25 millió személygépjármű rendelkezik a HARMAN audio és infotainment rendszereivel.

A szoftver megoldásaink több milliárd mobil eszközön és rendszeren futnak, amelyek minden platformon biztonságosan összekapcsolhatók – a munkahelytől az otthonokig és az autóktól a mobiltelefonokig.

A HARMAN munkatársainak száma Amerikában, Európában és Ázsiában összességében több, mint 30.000 fő.

A vállalat a Samsung Electronics teljes tulajdonú leányvállalata.

Shipping Coordinator

Feladatok:

  • Szállítmányok könyvelése, számlázása;
  • Gyorsposta szállítmányok ügyintézése;
  • Fuvarszervezés, vevői portálokon fuvarok avizálás;
  • Napi kapcsolattartás a társosztályokkal, fuvarozó cégekkel;
  • Szállításokkal kapcsolatos statisztikák elkészítése;
  • Dokumentáció kezelése, adminisztratív feladatok elvégzése;

Elvárások:

  • Legalább középfokú, preferáltan logisztikai végzettség;
  • Minimum 2 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Valamely integrált vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat (elsősorban SAP);
  • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook);
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Két műszak vállalása (de: 7:00 – 15:30; du: 15:30 – 24:00)
  • Havonta egy hétvégi ügyelet vállalása

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival.
  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Karrier és fejlődési lehetőségek.
  • Folyamatos szakmai tréningek.
  • Dolgozói kedvezmények HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) termékekre.