A Konica Minolta Magyarország Kft. a piac vezető szolgáltatójaként magas szintű termékportfólióval, újabb és újabb szolgáltatásokkal, professzionális irodatechnikai és digitális nyomdaipari megoldásokkal szolgál ügyfelei és berendezéseinek felhasználói részére.

Sharepoint junior application developer

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Microsoft SharePoint alapú rendszerek fejlesztése üzleti igények alapján, specifikáció szerint
  • Üzletmenetet támogató workflow-k, űrlapok fejlesztése, workflow editorok használatával (Sharepoint Designer, Nintex, MS Flow)
  • Szakmai támogatás specifikációk elkészítéséhez
  • Meglévő megoldások továbbfejlesztése, támogatása

Munkakörhöz kapcsolódó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (informatikai, vagy közgazdasági területen)
  • Legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat Sharepoint üzemeltetői területen
  • SharePoint adatstruktúrák és funkciók ismerete
  • SharePoint telepítési ismeretek
  • Proaktív és problémamegoldó attitűd
  • Közép szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Sharepoint fejlesztői területen szerzett szakmai tapasztalat
  • SharePoint Online fejlesztési tapasztalat (MS Flow vagy Designer)
  • SharePoint Designer tapasztalat (2010-es és 2013-as Workflow-k ismerete)
  • 3rd party Workflow motorok ismerete
  • Windows platform átfogó ismerete
  • Webes technológiákban való jártasság (HTML, CSS, JavaScript, jQuery, ASP.Net)
  • CSOM, JSOM, REST API fejlesztési tapasztalat
  • Microsoft minősítés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Támogató hátteret egy multinacionális vállalatnál
  • Kihívást jelentő feladatok – lehetőséget adunk az önmegvalósításra, karrierépítésre
  • Szakmai fejlődést, képzést
  • Versenyképes juttatási csomagot

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Amennyiben úgy érzed, hogy a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a Jelentkezem gombra kattintva.
A tárgyba kérjük, hogy írd be: Sharepoint junior application developer