A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Sharepoint fejlesztő - 53145

36308496424

Főbb feladatok, munkák:

  • változatos szoftverfejlesztési projektekben történő részvétel, a tervezéstől az élesítésig,
  • az új termékek tesztelésének és bevezetésének támogatása,
  • agilis szemléletnek megfelelő munkavégzés,
  • rendszeres kommunikáció a külföldi technikai csapattal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 2-5 év Sharepoint fejlesztő tapasztalat (SP Online, O365),
  • .NET keretrendszerek ismerete,
  • MVC, SQL ismeretek,
  • web és UI fejlesztésben szerzett tapasztalat (JS, HTML5, CSS3),
  • csapatjátékos szemlélet,
  • középszintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér,
  • jó hangulatú, barátságos csapat,
  • komplex feladatkör, fejlődési lehetőség,
  • évi néhány alkalommal svájci utazás.

Megbízó profilja:

  • Svájci tulajdonú, üzleti folyamatokat támogató alkalmazások fejlesztésével foglalkozó partnerünk budapesti csapatába Sharepoint fejlesztő munkatársat keresünk.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Budapest

Érdeklődni lehet: 36308496424

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773 | Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatala Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857