Service Engineer (ipari hűtés területén)

    Nagy múlttal rendelkező, ipari hűtés területén tevékenykedő partnercégünk munkatársat keres Service Engineer pozícióba, Közép-Magyarországot lefedő munkavégzésre:

A munkakör feladatai:

  • Szakmunkák önálló elvégzése (ipari vagy kereskedelmi hűtőgépek)
  • Dokumentációk vezetése (karbantartási, beüzemelési)
  • Szervizelési szolgáltatások ellátása
  • Karbantartási, javítási, beüzemelési feladatok elvégzése határidőre
  • Ügyfelek látogatása, ügyfélkapcsolattartás
  • Erősáramú berendezések használata
  • Berendezések, műszerek, szerszámok önálló kezelése
  • Rendszerek és termékek hibáinak önálló diagnosztikája és javítása
  • Folyamatos támogatás nyújtása

A munkakör betöltéséhez elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 éves tapasztalat ipari hűtőgépszerelés területén
  • Hajlandóság utazásra (Közép-Magyarországi régió)
  • B kategóriás jogosítvány megléte
  • Kiváló kommunikációs képességek
  • Előny, villanyszerelésben szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Kihívásokkal teli feladat, páratlan tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség
  • Folyamatos képzések biztosítása
  • Versenyképes fizetés
  • Kiemelkedő bónusz lehetőségek
  • Céges autó használata

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Pest megye

Ha szívesen tagja lenne egy folyamatosan fejlődő, dinamikus csapatnak, küldje el jelentkezését.