Takarékinfo Zrt.

A Takarékinfo Zrt. kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek. Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat az alábbi munkakörbe:

Service Desk Operátor

munkakörbe

Az új munkatárs feladatai:

  • Bejelentések fogadása és adminisztrációja ticketing rendszerben,
  • Elsőszintű informatikai segítségnyújtás a Társaság alkalmazottai és az Ügyfelek számára,
  • A rögzített bejelentések megoldása vagy kezelése, a megfelelő kompetencia csoportok bevonásával,
  • Telefonos ügyfélszolgálat biztosítása
  • Egyedi és központi tájékoztatás nyújtása
  • Nyilvántartások naprakész kezelése
  • Statisztikák készítése, eseti feladatok végzése,
  • Tudásbázis folyamatos bővítése
  • Belső társterületekkel való kapcsolattartás

A pályázóval szembeni elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Széleskörű IT ismeretek
  • Angol alapfokú szakmai szövegértés
  • Önálló munkavégzés, pontosság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Fejlett problémafelismerő- és megoldó képesség
  • Csapatjátékos attitűd, kezdeményezőkészség
  • Rendszerszemléletű és ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Terhelhetőség, nagy munkabírás
  • Stressztűrés, nyugodt személyiség

Az elbírásnál előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett 1 éves szakmai tapasztalat
  • Banki IT rendszerek, üzleti folyamatok ismerete

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Családias légkőr

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest II. kerület, Kapás utca 11-15.