Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
  • Az ICT szektorban működő Getronics multinacionális vállalatcsoport tagjaként az Emea Távolsági Szolgáltató Zrt. 2004. óta működik Magyarországon, ahol magasszintű IT és helpdesk szolgáltatásokat nyújtunk nemzetközi ügyfeleinknek.Jelenleg a helpdesk csapatunkba keresünk munkatársakat az ügyfeleink támogatására, folyamatos munkarendben történő munkavégzésre.
  • Service desk munkatárs francia nyelvtudással

    Főbb feladatok, munkák:

    • Az ügyfelek minőségi támogatása telefonon, e-mailen és jegykezelő rendszeren keresztül.
    • Információ, tanács és instrukciók nyújtása az ügyfelek aktuális problémájára.
    • A tapasztalatok megosztása a csapat tagjaival.
    • A munkafolyamatok fejlesztésére, javítására javaslatok tétele.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Ügyfél- és megoldásközpontú gondolkodás és kommunikáció.
    • Magabiztos, legalább középszintű angol nyelvtudás ÉS
    • Magabiztos, legalább középszintű francia (vagy német vagy spanyol vagy olasz) nyelvtudás.
    • Legalább felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
    • Precizitás.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Pozitív szemléletmód.
    • Korábbi service desk vagy ügyfélszolgálati tapasztalat.
    • Magasszintű számítástechnikai tudás, ITIL v3 ismerete.
    • Magasszintű priorizálási készség.

    Amit kínálunk:

    • Komplex tréning és betanulási program.
    • Kellemes munkakörnyezet, segítőkész csapat és vezetők.
    • Jól megközelíthető iroda.
    • Versenyképes jövedelem és juttatások.

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Telefonos értékesítő
    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • IT support, Helpdesk
    • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
    • Telefonos ügyfélszolgálat
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül bármelyik:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
    • Német - Középfok/kommunikációképes szint
    • Francia - Középfok/kommunikációképes szint
    • Spanyol - Középfok/kommunikációképes szint
    • Olasz - Középfok/kommunikációképes szint
    • Holland - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1027, BUDAPEST HENGER utca 2.

    A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Service desk munkatárs francia nyelvtudással
    • Hirdető cég: Emea Távolsági Szolgáltató Zrt.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: II. kerület
    • Feladatok: Az ügyfelek minőségi támogatása telefonon, e-mailen és jegykezelő rendszeren keresztül. Információ, tanács és instrukciók nyújtása az ügyfelek aktuális problémájára. A tapasztalatok megosztása a csapat tagjaival. A munkafolyamatok fejlesztésére, javítására javaslatok tétele.
    • Elvárások: Ügyfél- és megoldásközpontú gondolkodás és kommunikáció. Magabiztos, legalább középszintű angol nyelvtudás ÉS Magabiztos, legalább középszintű francia (vagy német vagy spanyol vagy olasz) nyelvtudás. Legalább felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek. Precizitás.
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német, Francia, Spanyol, Olasz, Holland
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
    • Feladás dátuma: 2018-01-18
    Állás, munka még: Emea Távolsági Szolgáltató Zrt.>