Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az ICT szektorban működő Getronics multinacionális vállalatcsoport tagjaként az Emea Távolsági Szolgáltató Zrt. 2004. óta működik Magyarországon, ahol magasszintű IT és service desk szolgáltatásokat nyújtunk nemzetközi ügyfeleinknek.Jelenleg a service desk csapatunkba keresünk munkatársakat az ügyfeleink támogatására az alábbi pozícióba:

Service desk munkatárs

német nyelvtudással

Főbb feladatok, munkák:

    Az ügyfelek minőségi támogatása telefonon, e-mailen és jegykezelő rendszeren keresztül.
    Információ, tanács és instrukciók nyújtása az ügyfelek aktuális problémájára.
    A tapasztalatok megosztása a csapat tagjaival.
    A munkafolyamatok fejlesztésére, javítására javaslatok tétele.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Ügyfél- és megoldásközpontú gondolkodás és kommunikáció.
    Magabiztos, legalább középszintű angol nyelvtudás ÉS
    Magabiztos, legalább középszintű német (vagy olasz vagy spanyol vagy portugál vagy francia) nyelvtudás.
    Legalább felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
    Precizitás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Pozitív szemléletmód.
    Korábbi service desk vagy ügyfélszolgálati tapasztalat.
    Magasszintű számítástechnikai tudás, ITIL v3 ismerete.
    Magasszintű priorizálási készség.

    Nyitottság folyamatos munkarendben történő munkavégzésre.

Amit kínálunk:

    Komplex tréning és betanulási program.
    Kellemes munkakörnyezet, segítőkész csapat és vezetők.
    Jól megközelíthető iroda.
    Versenyképes jövedelem és juttatások.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Üzleti támogató központok
  • Informatikai támogatás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint
  • Francia - Középfok/kommunikációképes szint
  • Spanyol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Portugál - Középfok/kommunikációképes szint
  • Olasz - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1027, BUDAPEST HENGER utca 2.

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Service desk munkatárs
  • Rövid pozíció név: Service desk munkatárs
  • Hirdető cég: Emea Távolsági Szolgáltató Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: II. kerület
  • Feladatok: Az ügyfelek minőségi támogatása telefonon, e-mailen és jegykezelő rendszeren keresztül. Információ, tanács és instrukciók nyújtása az ügyfelek aktuális problémájára. A tapasztalatok megosztása a csapat tagjaival. A munkafolyamatok fejlesztésére, javítására javaslatok tétele.
  • Elvárások: Ügyfél- és megoldásközpontú gondolkodás és kommunikáció. Magabiztos, legalább középszintű angol nyelvtudás ÉS Magabiztos, legalább középszintű német (vagy olasz vagy spanyol vagy portugál vagy francia) nyelvtudás. Legalább felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek. Precizitás.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német, Francia, Spanyol, Portugál, Olasz
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-05-16
  • Lejárati dátum: 2018-05-23
Állás, munka még: Emea Távolsági Szolgáltató Zrt.>