Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A CPL Integrated Services globális service desk szolgáltatóként támogatja nemzetközi, multinacionális partnereit 18 idegen nyelven, informatikai kérdésekben. 2011 óta igyekszünk egy stabil, kiszámítható és fejlődési lehetőségekben gazdag munkahelyet teremteni dolgozóinknak miközben ügyfeleinknek a lehető legmagasabb minőségű szolgáltatást nyújtjuk.
Erőfeszítéseinknek köszönhetően 2015 és 2016 években is megnyertük a Közép-Kelet-európai Shared Service Centres gála díját „Legjobb Munkáltató”kategóriában.

Több, mint 700 főt számláló cégünk 3 lokác ión is várja a jelentkezőket: Budapest, Miskolc, Rábahídvég.
CSATLAKOZZ HOZZÁNK, MINT

SERVICE DESK AGENT (Német nyelven)

FELADATKÖR:

  • Kapcsolattartás nemzetközi partnerek munkatársaival
  • Ügyféltámogatás biztosítása különböző hardware, software és hálózati problémákkal kapcsolatban – felhasználói szinten
  • Ügyfelekkel kapcsolatos tevékenységek részletes adminisztrációja
  • Professzionális segítségnyújtás ügyfelek és
  • partnercégek számára telefonon valamint e-mailben
  • Belső trénin geken, képzéseken való részvétel

ELVÁRÁSOK:

  • Magabiztos, középfokú német ÉS angol nyelvismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű IT ismeretek
  • Segítőkészség, problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Dinamikus, célorientált személyiség
  • Érettségizettek és frissdiplomások jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet és csapat
  • Szakmai fejlődési és karrier építési lehetőség Magyarország egyik vezető multinacion ális cégénél
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag (cafeteria + műszakpótlékok)
  • Rugalmas munkabeosztás
  • Csapatépítő és céges rendezvények
  • Sportolási lehetőségek biztosítása és támogatása

fizetés:

  • versenyképes

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Üzleti támogató központok
  • Informatikai támogatás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Service Desk Agent (Német nyelven)
  • Rövid pozíció név: Support munkatárs
  • Hirdető cég: CPL Jobs Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Kapcsolattartás nemzetközi partnerek munkatársaival Ügyféltámogatás biztosítása különböző hardware, software és hálózati problémákkal kapcsolatban – felhasználói szinten Ügyfelekkel kapcsolatos tevékenységek részletes adminisztrációja Professzionális segítségnyújtás ügyfelek és partnercégek számára telefonon valamint e-mailben Belső trénin geken, képzéseken való részvétel
  • Elvárások: Magabiztos, középfokú német ÉS angol nyelvismeret Jó kommunikációs készség Felhasználói szintű IT ismeretek Segítőkészség, problémamegoldó készség Ügyfélközpontúság Dinamikus, célorientált személyiség Érettségizettek és frissdiplomások jelentkezését is várjuk!
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-20
Állás, munka még: CPL Jobs Kft.>