C-INFORM Kft.
  • A több mint tíz éves piaci tapasztalattal rendelkező C-INFORM KFT. (számítástechnikai szolgáltató cég) nagy múltú, gyógyszeripari, multinacionális nagyvállalat támogatásához keres új kollégákat.

  • Bővülő csapatunkba

    7/24 Service Desk Agent

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Nemzetközi ügyfeleink informatikai támogatása telefonon, e-mailen és online bejelentő felületen keresztül magyar és angol nyelven
      • A beérkező hibabejelentések feldolgozása, megoldása
      • Magasabb szintű problémák eszkalálása L2 felé
      • Folyamatos kapcsolattartás a felhasználókkal és megoldó csoportokkal
      • Megoldott jegyekből megszerzett tudás dokumentálása és megosztása az új kollégákkal

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Kommunikációképes angol nyelvtudás (nyelvvizsga nem feltétel)
      • Fejlett problémamegoldó készség
      • Kiemelkedő kommunikációs készség és ügyfélközpontúság
      • Igényes, precíz, önálló munkavégzés
      • Motiváltság fenntartása egy változó környezetben
      • Felelősségvállalás
      • 7/24-es munkarend vállalása (3 műszak)
      • Minimum középfokú végzettség
      • Minimum fél éves IT Service Desk tapasztalat

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • MS Office alkalmazások alapos ismerete
      • Windows operációs rendszerek ismerete
      • ITIL folyamatok alapszintű ismerete

    Amit kínálunk:

      • Lehetőség részt venni egy nagy múlttal rendelkező gyógyszeripari cég globális átalakulásában
      • Maximális nyitottság új folyamatok megalkotására
      • Fiatalos csapat
      • Szakmai fejlődési lehetőség
      • Nagyvállalati IT technológiák megismerése
      • Modern munkakörnyezet

    Állás, munka területe(i):

    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • IT support, Helpdesk
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1191 Budapest

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon

    A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát!