Service Delivery gyakornok (diákmunka - VIII. kerület - home office lehetőséggel)

Bruttó 1 800 - 2 000 Ft/óra bér

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1083 Budapest, Bókay János utca 44.

Munkatársat keresünk

pozícióba.
A Howden egy világszínvonalú mérnöki vállalat, amely büszke örökséggel és azzal a törekvéssel rendelkezik, hogy a világ vezető alkalmazástechnikai vállalata legyen, amely magas színvonalú megoldásokat, levegő- és gázkezelő termékeket és szolgáltatásokat nyújt az energiaipar, az olaj- és gázipar, a bányászat és a petrolkémiai ipar számára. A 27 országban 6000 alkalmazottat foglalkoztató cégünk jelentős üzleti növekedés időszakát éli. A vállalat közös szolgáltató központja 2015-ben indult el Budapesten. A Howden Globális Üzleti Szolgáltató Központ több mint 90 főt foglalkoztat, akik pénzügyi és IT területen nyújtanak támogatást. A Howden komplex és kihívást jelentő munkaköröket, nagyszerű munkakörnyezetet, versenyképes fizetést és lehetőséget kínál a fejlődésre, valamint a munkába való előléptetésre és képzésre.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az adatbeviteli/módosítási kérelmek időben történő teljesítése
  • Adatkérésekhez és jelentésekhez szükséges adatok letöltése
  • A rendszertámogatási jegyek időben történő kezelése
  • A csapat támogatása a zárójelentésekkel kapcsolatban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Erős elemzőképesség, strukturált gondolkodás és cselekvésmód
  • Erős Excel-ismeretek és általános informatikai ismeretek
  • Jó kommunikációs, befolyásolási és interperszonális készségek
  • Proaktív, szisztematikus problémamegoldó képesség
  • Előnyt jelent a pénzügyi adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat
  • A társalgási szintű angol nyelvtudás elengedhetetlen, de bármely más európai nyelv ismerete előnyt jelent

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol mellett bármely más európai nyelv ismerete

Amit kínálunk:

Szerezz gyakorlatot levegő- és gázkezelési megoldások gyártásában tevékenykedő piacvezető multicég adatkarbantartással és automatizációval foglalkozó osztályán.

Munkaidő:
  • Rugalmas, előre megbeszélt beosztás H-P között, heti min. 25 órában
  • 1081 Budapest, Bókay János 44-46. (Heti 3 nap home office lehetőséggel)

  • Alapbér br. 1800 Ft/óra, Amennyiben angol mellett beszélsz egy másik európai nyelvet br. 1900 Ft/óra, amennyiben angol mellett beszélsz 2 másik európai nyelvet br. 2000 Ft/óra
  • Lehetőség van heti 3 alkalommal otthonról dolgozni
  • Munka és magánélet egyensúlya
  • Könnyen megközelíthető munkahely (Corvin sétány)
  • Támogató és fejlesztő munkakörnyezet (számos képzési lehetőség, csapatépítő rendezvények, jövőbeli karrierlehetőségek)
  • Nemzetközi jelenlét - globális projekt- és kapcsolatépítési/utazási lehetőségek
  • Lehetőség a folyamatfejlesztésben való alkotásra és közreműködésre
  • A bruttó bér 2022. január 1-től egyenlő a nettó bérrel, ha még nem töltötted be a 25. életéved.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

A "jelentkezem" gombra kattintás után, csatold fényképes önéletrajzod!