Reed Global - Europe is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

Professzionális hosting szolgáltató partnercégünkhöz keresünk

Server Hosting Sales Specialist

Főbb feladatok:

  • Szolgáltatás portfólió gyors, magabiztos elsajátítása
  • „Hunter sales", új ügyfelek felkutatása, a meglévő ügyfélkör folyamatos fejlesztése
  • Ajánlatok, szerződések elkészítése, személyes tárgyalások bonyolítása
  • Havi,negyedéves értékesítési tervek teljesítése
  • Konkurenciafigyelés, piackutatás
  • Adminisztrációs teendők ellátása

Elvárások:

  • Értékesítési munkatapasztalat IT szolgáltatói iparágban
  • Műszaki attitűd (ICT iparág)
  • Jó tárgyalási és kommunikációs képesség magyarul és angolul.
  • Magabiztos MS Word, és Excel felhasználói ismeret.
  • Határozott, önálló, precíz személyiség.
  • Nagyfokú rugalmasság
  • B kategóriájú járművezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Tanulási és fejlődési lehetőség adatközponti szolgáltatásokban évtizedes tapasztalattal rendelkező csapattól
  • Rugalmas, lendületes, jókedvű csapat.
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag

    Amennyiben érdekli a lehetőség, több részletet szeretne megtudni, küldje el angol nyelvű önéletrajzát, vagy keressen az alábbi elérhetőségeim egyikén!

    Vivien Lakatos - Research Consultant
    Tel: +36 1 8833 521
    Web page: reedglobal.hu

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő
  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.