CHROME-SOFT KFT.
Széles körű informatikai megoldásokat biztosítunk a turizmus területén tevékenykedő partnereink számára. Lendületes, agilis csapatunkba keresünk senior Wordpress fejlesztő kollégát.

Senior Wordpress fejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

    • PHP/MYSQL alapú weboldalak fejlesztése / üzemeltetése

    • Backend feladatok ellátása PHP nyelven

    • Meglévő- és új Wordpress website-ok fejlesztése

    • Egyéb projekt fázisok támogatása (specifikációs, tesztelési, üzemeltetési fázis)

    • Legmodernebb technológiák felkutatása, integrálása és tesztelése

    • Teljesítményoptimalizálás

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • PHP-t magas szinten ismeri

    • Magabiztos MYSQL tudással is bír (lekérdezések, indexelési technikák)

    • Minimum 2-3 éves Wordpress fejlesztési tapasztalattal rendelkezik

    • Szakmailag igényes, munkáját felelősségteljesen látja el

    • Kreatív, jó kommunikációs képességgel rendelkezik, megoldás orientált

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Jó kódolvasási képesség

    • Jó tervezési készség

    • Felsőfokú informatikai vagy ennek megfelelő végzettség

Amit kínálunk:

    • Fiatalos, lendületes, támogató csapat

    • Jó légkör, izgalmas projektek

    • Fejlődési, tanulási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1119 Budapest, Petzvál József utca 4.

Jelentkezési határidő:

2019. 05. 10.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, hogy csatold a fizetési igénnyel ellátott önéletrajzodat