Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
AZ MKB BANK ZRT.
Alföldi Vállalati Régió
Szolnoki fiókjába

Senior vállalati referens

munkatársat keres

Főbb feladatok

  • általános banki termékek, valamint kockázati termékek értékesítése,
  • ügyfélminősítés, elemzés/előterjesztés készítés,
  • az ügyfélkockázatok feltárásában való részvétel, egyedi előterjesztések kezdeményezése, készítése,
  • szerződések előkészítése, megkötése, szerződések üzleti gondozása és ezekkel kapcsolatos adminisztráció,
  • meglévő ügyfélkör kezelése a kis- középvállalati ügyfélkörben,
  • kapcsolattartás, ügyfél akvizíció,
  • ügyfél-, ügylet- és biztosíték monitoring.

A pályázóval szembeni elvárások

  • felsőfokú gazdasági végzettség,
  • min 3-5 éves banki gyakorlat, kereskedelmi bankban szerzett vállalati gyakorlat
  • és/vagy értékesítési területen legalább 5 éves gyakorlat,
  • tárgyalóképes angol/német nyelvtudás előnyt jelent,
  • jó kommunikációs képesség és tárgyaló készség,
  • megbízhatóság és precíz munkavégzés, csapatmunkában való részvétel,
  • nagyfokú munkabírás, terhelhetőség és önállóság,
  • nyitott, ügyfélorientált gondolkodás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Kiváló munkakörülmények

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szolnok

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: MKB Bank Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Senior vállalati referens (Szolnok)
  • Rövid pozíció név: Vállalati referens
  • Hirdető cég: MKB Bank Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Város: Szolnok
  • Feladatok: általános banki termékek, valamint kockázati termékek értékesítése, ügyfélminősítés, elemzés/előterjesztés készítés, az ügyfélkockázatok feltárásában való részvétel, egyedi előterjesztések kezdeményezése, készítése, szerződések előkészítése, megkötése, szerződések üzleti gondozása és ezekkel kapcsolatos adminisztráció, meglévő ügyfélkör kezelése a kis- középvállalati ügyfélkörben, kapcsolattartás, ügyfél akvizíció, ügyfél-, ügylet- és biztosíték monitoring.
  • Elvárások: felsőfokú gazdasági végzettség, min 3-5 éves banki gyakorlat, kereskedelmi bankban szerzett vállalati gyakorlat és/vagy értékesítési területen legalább 5 éves gyakorlat, tárgyalóképes angol/német nyelvtudás előnyt jelent, jó kommunikációs képesség és tárgyaló készség, megbízhatóság és precíz munkavégzés, csapatmunkában való részvétel, nagyfokú munkabírás, terhelhetőség és önállóság, nyitott, ügyfélorientált gondolkodás.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.17
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 1