Senior üzleti banki tanácsadó (vállalati hitel támogatás)

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

  • vállalati értékesítési hálózat értékesítés és terméktámogatása hitelezési területen;
  • részvétel termékek, folyamatok kidolgozásában, javításában, ezen projektekben az üzleti célok és érdekek képviselete;
  • speciális, refinanszírozott hitelprogramok koordinációja, értékesítési hálózat támogatása, kapcsolattartás a refinanszírozó intézményekkel;
  • vállalkozói hitelezést támogató hálózati kampányok kidolgozása, menedzsmentje;
  • információnyújtás és döntési anyagok készítése a felsővezetés részére angol nyelven;
  • részvétel ügyféltárgyalásokon, belső banki és ügyfélrendezvényeken szakértőként, előadóként;
  • folyamatos és pro-aktív együttműködés az üzleti és egyéb banki területekkel;
  • adatszolgáltatás nyújtása sajtómegjelenésekhez.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség;
  • Minimum 3 év banki tapasztalat;
  • Vállalati hiteltermékek, hitelezési folyamatok, finanszírozási igények és megoldások ismerete; refinanszírozott hiteltermékek ismerete előnyt jelent;
  • Angol nyelv - tárgyalóképes szinten, szóban és írásban egyaránt;
  • Ügyfélközpontúság;
  • Erős kommunikációs készség szóban és írásban;
  • Precizitás, elemzőkészség, proaktivitás, csapatmunka, problémamegoldó képesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • vállalati kapcsolattartói, hitelkockázat kezelői tapasztalat;
  • refinanszírozott hiteltermékek ismerete.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Banki értékesítés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9.