Az OTP Bank Nyrt.
munkatársat keres

Közép- és Nagyvállalati Terület,

SENIOR ügyfélreferens

munkakör betöltésére

Feladatok:

    Közép- és nagyvállalati ügyfélkörben (szegmens 750MFt árbevétel felett) senior ügyfélkapcsolati tevékenység szakértői ellátása;
  • Meglévő közép és nagyvállalati ügyfelekből álló portfolió kezelése és bővítése
  • Új ügyfelek akvizíciója, ügyféligények felmérése, ajánlatok összeállítása
  • Hitelkérelmek befogadása, ügyletek strukturálása, előterjesztése,
  • Egyeztetés kockázati döntéshozókkal
  • Szerződéses dokumentációk elkészítése/véleményezése
  • Meglévő ügyfelek monitoringja, problémás esetekben beavatkozás
  • Banki és csoportszintű termékek keresztértékesítése

Szakmai követelmények:

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség;
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek;
  • Tárgyalóképes szóbeli és magas szintű írásbeli angol nyelvtudás (legalább szakmai középfokú angol nyelvvizsga);
  • Minimum 5 év közép- és nagyvállalati kereskedelmi banki kiszolgálási szegmensben szerzett tapasztalat;
  • Kereskedelmi banki termékek magas szintű ismerete

Előny:

  • Projekt és strukturált ügyletekben finanszírozási tapasztalat előnyt jelent.

Szükséges képességek:

  • Csapatszellem, alkalmazkodó képesség;
  • Önállóság, kiváló időmenedzsment;
  • Határozott, dinamikus egyéniség;
  • Nagyfokú munkabírás, kitartás;
  • Folyamatszemlélet;
  • Értékesítési attitűd
  • Strukturált gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapjövedelem és teljesítményösztönzők
  • Fejlődési lehetőség
  • Multinacionális munkakörnyezet;
  • Dinamikus csapat;

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezzen a Jelentkezem gombra kattintva.