A BDO Magyarország cégcsoport Adótanácsadó üzletágába

Senior transzferár tanácsadó

munkakörbe keresünk új munkatársat.

Feladatok:

  • Transzferár nyilvántartás készítése és felügyelete
  • Speciális transzferár elemzések és tanácsadói levelek készítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Junior kollégák koordinálása és szervezése
  • Hírlevelek és szakmai cikkek írása

AMIT KÉRÜNK:

  • Szakirányú felsőfokú végzettséget
  • 2-4 éves, hasonló területen szerzett tapasztalatot
  • Transzferár ismereteket
  • Magas szintű szakmai angol nyelvtudást
  • Ügyfélközpontú szemléletet
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzést

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható munkavégzést
  • Nemzetközi üzleti környezetet
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • Jól felszerelt munkahelyet és kellemes munkakörnyezetet

    BDO MAGYARORSZÁG

    A BDO a világ egyik vezető könyvvizsgáló és professzionális tanácsadó hálózata.
    A világ 162 országában több mint 1500 irodában több tízezer szakemberünk áll helyi és multinacionális ügyfeleink rendelkezésére könyvvizsgálati, könyvelési és tanácsadási szolgáltatásokkal.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Elemző, Tanácsadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1103 Budapest, Kőér utca 2/A

Önéletrajzát a Jelentkezem gombra kattintva küldheti el részünkre.