Senior toborzási és kiválasztási munkatárs

FELADATOK:

  • Teljeskörű toborzás-kiválasztási folyamatok menedzselése, szellemi és fizikai pozíciókra
  • Új toborzási csatornák és megjelenési felületek keresése, meglévők fejlesztése
  • Potenciális jelöltek felkutatása a különböző adatbázisokban és a közösségi médián keresztül
  • Belső (munkatársi) ajánlás program kezelése
  • A beérkező önéletrajzok előszűrése, jelentkezők telefonos előszűrése
  • Tesztírások, ill. egyéni és csoportos interjúk szervezése
  • Interjúk lebonyolítása és professzionális kiértékelése
  • Részvétel a toborzási területhez kapcsolódó projektekben, például Employer Branding
  • A kiválasztási folyamat teljes körű adminisztrációja, a folyamat hatékonyságának növelése
  • Ad-hoc, heti és havi toborzási jelentések és statisztikák elkészítése
  • A vállalat képviselete állásbörzéken, rendezvényeken
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, tanácsadó irodákkal
  • A HR csapat tagjaként egyéb, HR-t érintő projektek támogatása

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú HR és/vagy gazdasági felsőfokú végzettség
  • Toborzási területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Online toborzási csatornák, social media felületek magabiztos használata
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Párhuzamosan több feladat kezelésének képessége
  • Önálló, rugalmas és talpraesett, proaktív személyiség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség és kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfél-orientált, megbízható, precíz munkavégzés
  • Előnyt jelent termelői vállalatnál szerzett tapasztalat és középfokú angol/német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • 1 éves határozott idejű szerződés, meghosszabbítási lehetőséggel
  • Lehetőség az önálló és kreatív munkavégzésre
  • Változatos, sokrétű feladatok
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munka
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület