Tekintettel a COVID-19 (koronavírus) folyamatos terjedésére, minden interjút telefonon vagy virtuális kapcsolaton keresztül folytatunk a jelöltek és alkalmazottaink védelme érdekében.

Senior Third Party Risk Management Analyst

Az élet mely területeit nem érinti a kockázat? Te kockázatvállaló vagy kockázatkerülő típus vagy? Kockázatkezelési osztályunk tagjaként üzleti tevékenységünk középpontjában állsz majd. Betekintést nyersz majd a globális tőkekezelésbe, szabályozási és üzleti célokból.

Amit ajánlunk:

  • Egy támogató, nemzetközi csapat tagja leszel; globális szinten építhetsz kapcsolatokat
  • Nyitott és barátságos környezet, ahol ötleteid komolyan veszik
  • Versenyképes juttatási csomagot, beleértve az éves bónuszra való jogosultságot
  • Olyan kihívásokat, amelyek lehetőséget kínálnak az állandó tanulásra és fejlődésre
  • Folyamatosan fejlődhetsz és képezheted magad tapasztalt kollégáink, valamint cégünk világszínvonalú belső képzéseinek segítségével

Feladataid:

  • Elkészíteni és támogatni a harmadik fél kockázatkezelési programstratégiáját
  • A beszállítók kockázatkezelési keretrendszerének és szabványainak létrehozása és végrehajtása, beleértve a megbízásokkal kapcsolatos kockázatok azonosítását és értékelését
  • A folyamatokhoz köthető szakértői szerepkör
  • A beszállítói és a szolgáltatási kapcsolatok kockázati profiljának értékelése
  • Kapcsolattartás a program érdekelt feleivel a program átfogó elveinek megértése érdekében

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú (alap vagy mester diploma) szakirányú végzettséget, például: pénzügy,  közgazdaságtan vagy statisztika
  • Legalább 3-5 év munkatapasztalatot
  • Tapasztalat folyamatok kidolgozásában
  • Tapasztalatot beszállítói életciklusával és / vagy kezelésével kapcsolatban
  • Kiváló kommunikációs és interperszonális készséget
  • Elemzői gondolkodást, és az arra való képességet, hogy nagymennyiségű adatból kockázati jelentéseket hozz létre
  • Microsoft Word, Excel, Access és PowerPoint ismeretek

A csapatunkról: A Third Party Risk Management csoport a beszállítók adataival és a velük kapcsolatos kockázatértékelési eredményekkel dolgozik. Jelenleg a csapat fókuszterületei a mutatószámok fejlesztése, mélyelemzések, megfelelési vizsgálatok, aktív kockázatkezelés, valamint a First Line folyamatainak felügyelete és felülbírálata.

A cégünkről: A Morgan Stanley-nél megalapozhatod és kiteljesítheted szakmai karriered. Megtanulhatod az alapokat, tapasztalatot szerezhetsz és hosszú távú lehetőségek közül válogathatsz. Ehhez a hátteret a nemzetközi, több kultúrát magába olvasztó környezet adja, amely elismeri és előnyt kovácsol a sokszínűségből.

A munkavégzés feltételeinek rugalmasságával kapcsolatos kérdésekkel fordulj bátran HR-es kollégáinkhoz. A Morgan Stanley-nél fontosnak tartjuk, hogy a megfelelő rugalmasság biztostásával dolgozóinknak nagyobb szabadságot adjunk.

A Morgan Stanley elkötelezetten alkalmazza az egyenlő bánásmód elvét. Célunk, hogy támogató és befogadó munkakörnyezetet teremtsünk, amelyben mindenki a lehető legjobban tud dolgozni. Kollégáink változatos háttérrel és tapasztalatokkal érkeznek hozzánk, ami sokszínűségünk alapját adja. Ennek fenntartására figyelmet fordítunk a toborzás, a karrierfejlesztés és a munkahelyi környezet aktív alakítása során.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Kockázatkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest