Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Idya Hungary Kft.

Cégünk 1999 óta foglalkozik szoftverfejlesztéssel és ehhez kapcsolódó szolgáltatásokkal. Célunk az igényes, magas minőségű, az ügyfél igényeihez igazodó, robusztus és skálázható szoftverek készítése. Főbb üzleti területeink:
-Nagyvállalati dokumentum kezelés
-Gyógyszeripari szoftverek fejlesztése
-Egyedi szoftverfejlesztés

Távmunkában végezhető, SENIOR TESZTELŐI pozíció

Főbb feladatok, munkák:

    Backend és frontend tesztelő informatikus.

    A munkavégzés jellege: Teljes munkaidős, távmunkában végezhető.

    A foglalkoztatás jellege: Főállású vagy szerződéses.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Minimum 4 év tesztelői tapasztalat.
    • SQL nyelv ismerete.
    • XML leírónyelv ismerete.
    • Bármely programozási nyelv ismerete.
    • Analitikus gondolkodásmód, képesség absztrakt problémák megértésére, minőség-orientált szemlélet.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Java programozási nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés.
    • Színvonalas szakmai háttérrel rendelkező csapat.
    • Inspiratív légkör.
    • Rugalmasság.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Otthonról végezhető

Jelentkezési határidő:

2018. 03. 07.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja szakmai önéletrajzát.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Senior Tesztelő (Távmunka)
  • Rövid pozíció név: Senior Tesztelő
  • Hirdető cég: Idya Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Külföld, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
  • Feladatok: Backend és frontend tesztelő informatikus. A munkavégzés jellege: Teljes munkaidős, távmunkában végezhető. A foglalkoztatás jellege: Főállású vagy szerződéses.
  • Elvárások: Minimum 4 év tesztelői tapasztalat. SQL nyelv ismerete. XML leírónyelv ismerete. Bármely programozási nyelv ismerete. Analitikus gondolkodásmód, képesség absztrakt problémák megértésére, minőség-orientált szemlélet.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Távmunka/otthoni munka
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-17
Állás, munka még: Idya Hungary Kft.>